Z życia szkoły O szkoleHistoriaGronoComeniusDokumenty

Szkoła z klasąWF z klasąPodział godzinLinki edukacyjne

Ogłoszenia

Dla uczniów

Dla rodziców

Prace uczniów

Konkursy

Chronimy Dzieci

Osiągnięcia

Galeria

Szkoła na YouTube

Bezpieczny Internet

Promocja zdrowia

Archiwum

Kontakt

 

    

   Osiągnięcia szkolne i pozaszkolne

r. szk. 2016/2017

Dyplomy i podziękowania

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

IV Turniej Zdrowotny

międzyszkolny

I miejsce zespołu w składzie:

Nikola Bienia - kl. III a

Kamil Kasprzycki - kl. III b

Edward Lipka - kl. III a

Martyna Pietrukaniec - kl. III b

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny  dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni

powiatowy

Piotr Majerski kl. II b

nagroda

p. J. Zajdel

Konkurs Plastyczny - "Wielkanocne Tradycje Pogranicza"

międzyszkolny

Sylwia Kubit - kl. III b

wyróżnienie

p. M. Wacławska - Krówka

Konkurs Plastyczny - "Tradycje Wielkanocne"

międzyszkolny

Weronika Depczyńska - kl. III b

wyróżnienie

p. M. Wacławska - Krówka

Konkurs Palm Wielkanocnych

międzyszkolny

I miejsce w kategorii szkół podstawowych

p. U. Wysocka

Konkurs "Czytam, bo lubię - Wiosna"

międzyszkolny

Zuzanna Kolanko

p. D. Patejko

Konkurs "Dom moich marzeń"

 

Antonina Nawojska - kl. IV

wyróżnienie

p. U. Wysocka

Konkurs plastyczny "Moje wielkie marzenia"

międzyszkolny

Beata Rogus - kl. III b

III miejsce

p. M. Wacławska - Krówka

Weronika Depczyńska - kl. III b

wyróżnienie

Konkurs recytatorski My się mówić nie boimy

"Piękne wiersze z dawnych lat"

międzyszkolny

Krystian Stefanik - kl. VI

I miejsce

p. J. Bacior - Sroka

Adam Ćwiąkała - kl. I

III miejsce

p. J. Zajdel

 

VI Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

 

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. V

I miejsce

p. D. Patejko

Lena Krochmal - kl. III a

wyróżnienie

p. D. Chochołek

I Krośnieński konkurs Recytatorski

międzyszkolny

Amelia Szałankiewicz - kl. III b

I miejsce

p. M. Wacławska - Krówka

 

Konkurs plastyczny

"Zima jak z bajki"

 

międzyszkolny

Paweł Tkaczyk - kl. III b

II miejsce

 

p. M. Wacławska - Krówka

Antonina Zajdel - kl. III b

 wyróżnienie

Festiwal Zakochanej Piosenki

międzyszkolny

Maja Smolik - kl. II a

II miejsce

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza

międzyszkolny

Lena Rygiel - kl. IV

I miejsce

p. U. Wysocka

IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd

międzyszkolny

Lena Rygiel - kl. IV

wyróżnienie

p. U. Wysocka

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

międzyszkolny

drużyna chłopców - IV miejsce

p. M. Zajdel

Konkurs Recytatorski "Bez piątej klepki"

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. V

I miejsce

p. D. Patejko

Lena Krochmal - kl. III a

wyróżnienie

p. D. Chochołek

Amelia Szałankiewicz- kl. III b

wyróżnienie

 

p. M. Wacławska - Krówka

Konkurs "Moja wymarzona wycieczka rowerowa"

międzyszkolny

Jarosław Socha- kl. VI

III miejsce

p. M. Zajdel

XV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

"Popłyniemy teraz dalej, gdzie borówek jest kraina"

międzyszkolny

Maja Krowicka - kl. I

wyróżnienie

 

XIII Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

międzyszkolny

 

Amelia Wota - kl. V

I miejsce

p. D. Patejko

Antoni Krzanowski - kl. III b

III miejsce

p. M. Wacławska - Krówka

 

Kamil Kasprzycki - kl. III b

wyróżnienie

Konkurs plastyczny„Jesienne wędrówki bajkowych misiów”

międzyszkolny

Antonina Zajdel - kl. III b

I miejsce

p. M. Wacławska - Krówka

Magdalena Kranc - kl. II a

II miejsce

 

Jakub Prajzner - kl. III b.

III miejsce

p. M. Wacławska - Krówka

Laura Cypara – Gorczyca - kl. I

wyróżnienie

 

Bartosz Węgrzyn - kl. II a

wyróżnienie

 

Michał Deruś - kl. II a

wyróżnienie

 

Martyna Pietrukaniec - kl. III b

wyróżnienie

p. M. Wacławska - Krówka

Konkurs "Czytam bo lubię - jesień"

międzyszkolny

Lena Krochmal - kl. III a

wyróżnienie

 

Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce

 

 

 

międzyszkolne

 

Kordian Kątny - kl. VI

I miejsce w biegu na 60 m

p. Mariusz Zajdel

Julia Kubit - kl. VI

I miejsce w skoku wzwyż

Bartosz Cisek - kl. VI

III miejsce w skoku wzwyż

 

r. szk. 2015/2016

Dyplomy

  

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Projekt edukacyjny

"LEPSZA SZKOŁA"

ogólnopolski

uzyskanie

certyfikatu LEPSZA SZKOŁA

p. Agata Reiss

p. Krystyna Samborska

XII edycja konkursu "POSZUKIWACZE ZAGINIONYCH BATERII"

miejski

II miejsce szkoły

p. Magdalena Misztal

Urszula Mojak - kl. VI a

I miejsce

Hubert Przybyła - kl. VI a

III miejsce

VIII  edycja Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego

  „Jestem uważnym obserwatorem przyrody”

 

międzyszkolny

Damian Matelowski kl. III

wyróżnienie

 

p. Jolanta Zajdel

Aleksandra Moskal kl. III

wyróżnienie

Konkurs plastyczny

"Krasnoludki w Krośnie"

miejski

Nagroda dla drużyny II b w składzie:

Martyna Pietrukaniec, Amelia Szałankiewicz, Kamil Kasprzycki, Jakub Prajzner, Paweł Tkaczyk i Weronika Depczyńska

p. Monika Wacławska - Krówka

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

międzyszkolny

Lena Rygiel kl. III

I miejsce

 

 

 

Maja Marcinkowska kl. III

wyróżnienie

Kamil Kasprzycki kl. II b

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja

przygoda w muzeum"

lokalny

Piotr Majerski kl. I b

nagroda

p. Danuta Chochołek

 

Bartosz Markowicz kl. II a

nagroda

Aleksandra Uliasz kl. III

nagroda

p. Jolanta Zajdel

 

Jan Markowicz kl. III

wyróżnienie

I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Polskiej

międzyszkolny

Lena Rygiel kl. III

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Lena Krochmal kl. II a

III miejsce

p. Danuta Chochołek

 

 

IX Krośnieński Konkurs Matematyczny

 

powiatowy

Amelia Wota - kl. IV

II miejsce

p. Krystyna Samborska

Adam Socha - kl. VI a

I miejsce

p. Agata Reiss

Czwórbój Lekkoatletyczny

powiatowy

III miejsce drużyny w składzie:

Kornelia Dziki - kl. VI b

Zuzanna Patejko - kl. VI b

Gabrysia Justkowska - kl. VI b

Wiktoria Gondek - kl. VI b

Karolina Lenik - kl. VI b

 Wiktoria Łukaszek - kl. VI b

Joanna Znój - kl. V

p. Mariusz Zajdel

Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej

 

międzyszkolny

Lena Rygiel kl. III

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Lena Krochmal kl. II a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

ogólnopolski

Adam Socha - kl. VI a

I miejsce

p. Agata Reiss

Półfinał Województwa Podkarpackiego w Pływaniu

wojewódzki

Nikola Kasprzycka - kl. IV

IV miejsce

 

IX Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

międzyszkolny

Emilia Pelczar - kl. III

II miejsce

p. Jolanta Zajdel

Dorota Głód - kl. III

wyróżnienie

Aleksandra Uliasz - kl. III

wyróżnienie

V Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

wojewódzki

Amelia Wota - kl. IV

 I miejsce

p. Dorota Patejko

Emilia Pelczar - kl. III

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

III Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „WIOSENNY BUKIET”

międzyszkolny

Łucja Wieczorek - kl. I b

III miejsce

p. Agnieszka Wilusz - Such

Międzyszkolny Turniej Zdrowotny

międzyszkolny

I miejsce drużyny w składzie:

Maja Marcinkowska - kl. III

 Lena Rygiel- kl. III

 Tomasz Gorzelniowski- kl. III

Szymon Kosztyła- kl. III

p. Małgorzata Majka

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – MATHS TEAM CUP

międzyszkolny

II miejsce drużyny w składzie:

Karolina Lenik - kl. VI b

 Katarzyna Zajdel - kl. VI b

 Adam Socha - kl. VI a

Damian Jureczko - kl. VI b

p. Agata Reiss

Primaaprilisowe Zmagania Turystyczne

międzyszkolny

IV miejsce drużyny w składzie:

Gabriela Złotek - kl. VI b

Adam Socha - kl. VI a

Mateusz Kubit - kl. VI b

 Hubert Przybyła - kl. VI a

 Tymoteusz Zajdel - kl. V

p. Mariusz Zajdel

Konkurs czytelniczy "Czytam bo lubię"

międzyszkolny

Zuzanna Zajdel - kl. IV

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Konkurs plastyczny„Ilustracja do książki Zofii Staneckiej”

międzyszkolny

Zuzanna Zajdel kl. III
I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Tomasz Gorzelniowski kl. III wyróżnienie 

Kornelia Janocha kl. III wyróżnienie

Antonina Nawojska kl. III

wyróżnienie

 

Konkurs recytatorski "Wielkanocne rymowanki"

międzyszkolny

Krzysztof Bęben - kl. I b

wyróżnienie

p. Agnieszka Wilusz - Such

Konkurs Matematyczny

wojewódzki

Adam Socha - kl. VI a

laureat

p. Agata Reiss

X edycja Międzyszkolnego Konkursu Kolęd  „Hej, kolęda, kolęda”

międzyszkolny

Zuzanna Kolanko  kl. III

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Konkurs recytatorski

"Wiersze spod choinki"

międzyszkolny

Hanna Koczot - kl. I a

III miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Dziecięcy Konkurs Recytatorski

 „Bez piątej klepki” 26. edycja

międzyszkolny

Maja Marcinkowska - kl. III

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Ogólnopolski konkurs plastyczny

„ TWOJA MAGICZNA BAKALIOWA KRAINA”

ogólnopolski

Pola Marcinkowska - kl. IV

wyróżnienie

p. Urszula Wysocka

Adam Socha - kl. VI a

wyróżnienie

Powiatowe Zawody w Unihokeju

powiatowe

III miejsce drużyny w składzie:

Damian Jureczko kl. VI b

Konrad Kątny - kl. V

 Sebastian Parylak - kl. V

 Patryk Zarębski - kl. VI a

 Bartosz Malik kl. VI a

 Jakub Malik - kl. VI a

 Mateusz Kubit - kl. VI a

 Mateusz Druciak - kl. VI b

p. Mariusz Zajdel

XII Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

 

Międzyszkolny

Lena Rygiel - kl. III

III miejsce w kategorii soliści

p. Jolanta Zajdel

IV WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ w Głogowie Małopolskim

wojewódzki

Ignacy Błażejowski - kl. VI b

II miejsce

p. Urszula Wysocka

Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Krosna

miejski

III miejsce drużyny w składzie:

 Jakub Niemiec kl. II b

Kamil Kasprzycki kl. II b

Tomasz Gorzelniowski - kl. III

Jakub Książkiewicz - kl. III

Tomasz Niemiec - kl. III

Maksymilian Rymarz - kl. III

 

Konkurs pięknego czytania „Czytam, bo lubię – Jesień”

międzyszkolny

Maksymilian Rymarz kl. III

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Emilia Pelczar kl. III

wyróżnienie

 

"Czyste środowisko - najlepsze uzdrowisko"

wojewódzki

Gabriela Złotek - kl. VI b

II miejsce w kategorii literackiej

p. Magdalena Misztal

Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

powiatowe

Kornelia Dziki

II miejsce w skoku wzwyż

p. Mariusz Zajdel

Zuzanna Patejko - kl. VI b

III miejsce w biegu na 60 m

r. szk. 2014/2015

Dyplomy

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Program "Wf z klasą"

ogólnopolski

Szkoła - uzyskanie Certyfikatu ukończenia II edycji programu "Wf z klasą"

p. Mariusz Zajdel

 XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Pamiętajcie o ogrodach”

wojewódzki

Jan Cymerman - kl. II

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

KONKURS PLASTYCZNY - „MÓJ RADIOWY ŚWIAT”

 

wojewódzki

 

Katarzyna Zajdel - kl. V b

I miejsce

 

p. Urszula Wysocka

Aleksandra Jucha - kl. V b

wyróżnienie

XI Mini Olimpiada Matematyczna Uczniów Klas Trzecich Miasta Krosna

miejski

Pola Marcinkowska - kl. III

I miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

p. Danuta Chochołek

Konkurs plastyczny „Przewrotne malowanie-ćwiczenia z wyobraźni”

 

 

 

 

międzyszkolny

 

 

 Jan Cymerman - kl. II wyróżnienie w etapie zimowym

 

p. Jolanta Zajdel

 

 

Lena Rygiel  - kl. II  wyróżnienie w etapie zimowym

Jan Cymerman - kl. II

I miejsce w etapie wiosennym

Aleksandra Moskal - kl. II

 wyróżnienie w etapie wiosennym

Jan Markowicz - kl. II

 wyróżnienie w etapie wiosennym

Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "Moja przygoda w muzeum"

 

 

lokalny

 

 

Dominik Brongel - kl. I a

nagroda

p. Danuta Chochołek

Jadwiga Gorczyca - kl. III

wyróżnienie

 

p. Lucyna Czernatowicz

Katarzyna Michalska - kl. III

 wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Słowa "Pięknie mówię"

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. III

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Antonina Zajdel - kl. I b

wyróznienie

p. Monika Wacłwaska - Krówka

„Wiosna wierszem malowana”

 

miejski

 

Antonina Zajdel - kl. I b

III miejsce

p. Monika Wacławska - Krówka

Weronika Surmacz - kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

VIII Krośnieński Konkurs Matematyczny

 

powiatowy

 

Katarzyna Zajdel - kl. V b

I miejsce

 

p. Agata Reiss

 

Adam Socha - - kl. V a

III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Tropem poezji współczesnej”

międzyszkolny

Katarzyna Michalska - kl. III

 wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Konkurs "Muzyczne recytacje"

międzyszkolny

Nikola Kasprzycka - kl. III

tytuł "Wirtuoz recytacji"

p. Lucyna Czernatowicz

Konkurs plastyczny „Moja wymarzona podróż balonem”

 

miejski

Amelia Szałankiewicz - kl. I b

wyróżnienie

 

Magdalena Kud - kl. II

wyróżnienie

 

Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania

wojewódzki

Amelia Wota - kl. III

 wyróżnienie

 

II Międzyszkolny Turniej Zdrowotny

międzyszkolny

III miejsce drużyny w składzie:

Alan Bałon

Nikola Kasprzycka

Pola Marcinkowska

Jakub Mendocha

kl. III

 

 

Konkurs recytatorski wierszy Joanny Kulmowej

 

 

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. III

III miejsce

 

p. Lucyna Czernatowicz

 

Sara Jastrzębska - kl. III

wyróżnienie

Wiktoria Paczosa - kl. III

wyróżnienie

Konkurs recytatorski "Wielkanocne Rymowanki"

międzyszkolny

Antonina Zajdel - kl. I b

wyróżnienie

p. Monika Wacławska - Krówka

 

Antoni Krzanowski - kl. I b

wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy "Jestem uważnym obserwatorem przyrody"

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. III

II miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

IX Międzyszkolny Konkurs Kolęd „Hej kolęda, kolęda

międzyszkolny

Weronika Pelczar - kl. VI

I miejsce

p. Urszula Wysocka

Pola Marcinkowska kl. III

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Zespół „Bemolki”

I miejsce

Konkurs recytatorski "Wiersze spod choinki"

międzyszkolny

Antonina Zajdel - kl. I b

III miejsce

Monika Wacławska-Krówka

Konkurs recytatorski

„Bez piątej klepki

międzyszkolny

Maja Marcinkowska - kl. II

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa”

międzyszkolny

Bartosz Jureczko kl. II

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

XIV Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

międzyszkolny

Adam Socha - kl. V a

II miejsce

p. Agata Reiss

Powiatowe Zawody w Unihokeju Chłopców

powiatowy

I miejsce drużyny składzie:

 Dawid Jaracz - kl. VI

Dawid Kula - kl. VI

Filip Krzanowski - kl. VI

 Jakub Dobosz - kl. VI

Jakub Malik - kl. V a

Bartosz Malik - kl. V a

 Damian Jureczko - kl. V b

p. Mariusz Zajdel

Konkurs "Wesołe Scenariusze"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. VI

Weronika Pelczar - kl. VI

nagroda

p. Dorota Patejko

Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej

międzyszkolny

Filip Krzanowski - kl. VI

I miejsce w kategorii recytacja

p. Dorota Patejko

Konkurs Poetycki na wiersz o Polsce

międzyszkolny

Alicja Zajdel - kl. VI

II miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs Recytatorski „Wiersze Wandy Chotomskiej z humorem”

międzyszkolny

Maja Marcinkowska kl. II

II miejsce

 

Lena Rygiel kl. II

wyróżnienie

 

Konkurs Czytelniczy

Czytam, bo lubię - jesień"

międzyszkolny

Katarzyna Michalska - kl. III

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Amelia Wota - kl. III

wyróżnienie

Konkurs Czytelniczy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania

międzyszkolny

Gabriela Hudak - kl. IV

II miejsce

p. Jolanta Bacior - Sroka

Maja Winiarska - kl. IV

II miejsce

Międzyszkolne Zawody Sportowe w Lekkiej Atletyce

międzyszkolne

 

Alicja Zajdel - kl. VI

I miejsce w skoku wzwyż

p. Mariusz Zajdel

Maja Szelc - kl. VI

II miejsce w skoku wzwyż

Dawid Jaracz - kl. VI

III miejsce w biegu na 1000 m

Narodowe Czytanie Sienkiewicza

miejski

Adam Socha - kl. V

II miejsce

p. Dorota Patejko

Ignacy Błażejowski - kl. V

III miejsce

r. szk.2013/2014

Dyplomy, certyfikaty i podziękowania

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Program "Wf z klasą"

ogólnopolski

Szkoła - uzyskanie Certyfikatu ukończenia I edycji programu "Wf z klasą"

p. Mariusz Zajdel

Konkurs Plastyczny

"Ilustracje do utworu Marii Konopnickiej"

międzynarodowy

Amelia Wota - kl. II

I miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Konkurs ortograficzny

"Krośnieński Mistrz Ortografii"

miejski

Adriana Jureczko - kl. VI

I miejsce

p. Dorota Patejko

Aleksandra Korus - kl. VI

wyróżnienie

24. Konkurs na opowiadania olimpijskie im. Jana Parandowskiego

ogólnopolski

Adriana Jureczko - kl. VI

finalistka

p. Dorota Patejko

VIII Krośnieński Przegląd Twórczości Artystycznej Szkół

międzyszkolny

Zespół "Bemolki"

nagroda

p. Jolanta Zajdel

Konkurs

"Poszukiwacze zaginionych baterii"

miejski

I miejsce szkoły

p. Magdalena Rąpała

XIII Krośnieńskie Igraszki Matematyczne

międzyszkolny

Aleksandra Korus - kl. VI

III miejsce

p. Krystyna Samborska

XVI Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej "Debiutek"

międzyszkolny

Nikola Kasprzycka - kl. II

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Trójbój lekkoatletyczny

międzyszkolny

III miejsce reprezentacji w składzie:

Sara Kopacz - kl. IV a

Gabriela Pelczar - kl. IV a

Patrycja Maciejowska - kl. IV a

Sara Kopacz - kl. IV b

Kornelia Dziki - kl. IV b

p. Mariusz Zajdel

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Wierszy Marii Konopnickiej

międzyszkolny

Maja Marcinkowska - kl. I

II miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

"Moja przygoda w muzeum"

lokalny

Gabriela Hudak - kl. III

laureatka

p. Danuta Chochołek

Mateusz Soboni - kl. III

laureat

Joanna Znój - kl. III

wyróżnienie

Jakub Książkiewicz - kl. I

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Wiktoria Paczosa - kl. II

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Konkurs Ortograficzny

międzyszkolny

Aleksandra Korus - kl. VI

II miejsce

p. Dorota Patejko

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"

etap rejonowy

Weronika Bargiel - kl. VI

II miejsce

p. Dorota Patejko

Aleksandra Korus - kl. VI

wyróżnienie

Konkurs plastyczno - recytatorski

"Wiosna wierszem malowana"

międzyszkolny

Katarzyna Michalska - kl. II

II miejsce w kategorii plastycznej

p. Lucyna Czernatowicz

Pola Marcinkowska - kl. II

III miejsce w recytacji

Czwórbój lekkoatletyczny

międzyszkolny

III miejsce drużyny w składzie:

Maja Szelc - kl. V

Maria Frączek - kl. VI

Aleksandra Korus - kl. VI

Wiktoria Pasterczyk - kl. VI

Julia Rogus - kl. VI

Regina Rybicka - kl. VI

p. Mariusz Zajdel

Konkurs recytatorski

"Tropem Współczesnej Poezji"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. V

laureatka

p. Dorota Patejko

Weronika Pelczar - kl. V

wyróżnienie

Wiktoria Pasterczyk - kl. VI

wyróżnienie

Konkurs plastyczny

"Namaluj świat widziany przez okno OKNOPLAST"

międzyszkolny

Dorota Głód - kl. I

wyróżnienie

 

Zuzanna Kolanko kl. I

wyróżnienie

Magdalena Kud - kl. I

 wyróżnienie

Maja Marcinkowska - kl. I wyróżnienie

Konkurs

Prymaaprylisowe zmagania turystyczne

międzyszkolny

drużyna w składzie:

Weronika Bargiel - kl. VI

Adriana Jureczko - kl. VI

Maria Frączek - kl. VI

Aleksandra Korus - kl. VI

Filip Krzanowski - kl. V

I miejsce

p. Mariusz Zajdel

Konkurs matematyczny

PANGEA

ogólnopolski

Adam Socha - kl. IV a

94 miejsce

p. Agata Reiss

Natalia Kawalec - kl. IV a

211 miejsce

Konkurs recytatorski

"Wielkanocne rymowanki"

międzyszkolny

Maja Marcinkowska - kl. I

II miejsce

 

Konkurs plastyczny

"Wiosenny bukiet"

międzyszkolny

Jadwiga Gorczyca - kl. II

I miejsce

 

Sara Jastrzębska - kl. II

wyróżnienie

Konkurs plastyczny

"Wiosna radosna"

międzyszkolny

Sara Jastrzębska - kl. II

wyróżnienie

 

Konkurs czytelniczy

"Czytam, bo lubię - wiosna"

międzyszkolny

Inga Krochmal - kl. IV a

wyróżnienie

 

Adam Socha - kl. IV a

wyróżnienie

Konkurs literacki

"Zaczarowane baśnie"

międzyszkolny

Maria Frączek - kl. VI

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Konkurs "Mam 6 lat"

regionalny

Amelia Wota - kl. II

I miejsce w kategorii LIST

 

Dekanalny konkurs biblijny Ewangelii św. Marka

dekanalny

Gabriela Złotek - kl. IV b

awans do finału

ks. Tomasz Maziarz

Konkurs języka polskiego

wojewódzki

Aleksandra Korus - kl. VI

laureatka

p. Dorota Patejko

I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny

"Wakacyjne wędrówki z aparatem"

międzyszkolny

Filip Krzanowski - kl. V

III miejsce

p. Magdalena Rąpała

p. Elżbieta Tkaczyk

XXIII Konkurs Kolęd
i Pastorałek Pogranicza

międzyszkolny

Ignacy Błażejowski - kl. IV b

I miejsce

p. Urszula Wysocka

Weronika Pelczar - kl. V

wyróżnienie

Bartosz Pelczar - kl. I

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

VIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd "Hej Kolęda, Kolęda"

międzyszkolny

Weronika Pelczar - kl. V

III miejsce

p. Urszula Wysocka

Ignacy Błażejowski - kl. IV b

III miejsce

Bartosz Pelczar - kl. I

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

zespół wokalny „Bemolki”

I miejsce

Konkurs recytatorski „Wiersze spod choinki”

międzyszkolny

Magdalena Kud kl. I

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Konkurs języka polskiego

rejonowy

Aleksandra Korus - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Dorota Patejko

Konkurs przyrodniczy

rejonowy

Aleksandra Korus - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Magdalena Rąpała

Konkurs Fundacji "Nasza Ziemia"

pt. "Jestem, więc nie śmiecę"

ogólnopolski

Uczniowie kółka ekologicznego

wyróżnienie

p. Magdalena Rąpała

Konkurs plastyczny „Jesienne impresje”

międzyszkolny

Katarzyna Michalska kl. II

I miejsce, nagroda

p. Lucyna Czernatowicz

Jan Markowicz kl. I

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Maksymilian Rymarz kl. I wyróżnienie

Konkurs plastyczny

 "W Kraju Baj - Baju"

międzyszkolny

Maja Winiarska kl. III

nagroda

p. Danuta Chochołek

X Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

międzyszkolny

Weronika Pelczar - kl. V

I miejsce w kategorii soliści

p. Urszula Wysocka

Wiktoria Pasterczyk - kl. VI

III miejsce w kategorii recytacja

p. Dorota Patejko

Adam Socha - kl. IV a

wyróżnienie w kategorii recytacja

p. Jolanta Bacior - Sroka

Konkurs „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”

ogólnopolski

Aleksandra Jucha - kl. IV b

III miejsce w kategorii plastycznej

ks. Tomasz Maziarz

Konkurs języka polskiego

szkolny

Aleksandra Korus - kl. VI

kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Dorota Patejko

Konkurs przyrodniczy

szkolny

Aleksandra Korus - kl. VI

kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Magdalena Rąpała

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

powiatowy

Drużyna w składzie:

Izabela Zawisza - kl. V

 Jakub Wilusz- kl. VI

 Filip Krzanowski - kl. V

Jakub Rejdych - kl. VI

III miejsce

p. Mariusz Zajdel

Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych

międzyszkolny

Zuzanna Patejko - kl. IV b

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Mariusz Zajdel

Konkurs plastyczny

"Uwolnij psie marzenia"

międzyszkolny

Zosia Koczot - kl. II

I miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Pola Marcinkowska - kl. II

III miejsce

Nikola Kasprzycka - kl. II

wyróżnienie

Jan Matelowski - kl. II

wyróżnienie

Finał Wojewódzki Indywidualnych Mistrzostw SZS w Lekkiej Atletyce

wojewódzki

Aleksandra Korus - kl. VI

VII miejsce

p. Mariusz Zajdel

Konkurs czytelniczy

"Czytam, bo lubię - jesień"

międzyszkolny

Gabriela Hudak - kl. III

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Joanna Znój - kl. III

wyróżnienie

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce

powiatowy

Aleksandra Korus - kl. VI

II miejsce w skoku wzwyż i kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Mariusz Zajdel

Mistrz Pięknego Czytania

miejski

Adam Socha - kl. IV a

I miejsce

 

Ignacy Błażejowski - kl. IV b

II miejsce

Inga Krochmal - kl. IV  a

wyróżnienie

Katarzyna Zajdel - kl. IV b

wyróżnienie

Gabriela Złotek - kl. IV b

wyróżnienie

r. szk. 2012/2013

Dyplomy i certyfikaty

 

 

Kliknij na certyfikat, aby zobaczyć powiększenie

 

Kliknij na dyplom, aby zobaczyć powiększenie

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Program "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Certyfikat

"Szkoła z klasą 2.0"

dla naszej placówki

p. dyr. Anna Gaudzińska - Głowa

p. Danuta Chochołek

p. Dorota Patejko

p. Magdalena Rąpała

p. Krystyna Samborska

Krośnieński mistrz Ortografii

miejski

Aleksandra Korus - kl. V

I miejsce w kategorii klas V- VI

p. Dorota Patejko

Adriana Jureczko - kl. V

wyróżnienie w kategorii klas V - VI

Ogólnopolski Konkurs "Słowo daję"

okręgowy

Aleksandra Korus - kl. V

II miejsce

p. Dorota Patejko

Marcin Hawryluk - kl. VI

III miejsce

X Konkurs "Tropem współczesnej poezji"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. IV

nagroda

p. Dorota Patejko

Wiktoria Pasterczyk - kl. VI

nagroda

Weronika Pelczar - kl. IV

wyróżnienie

IV Turniej Matematyczno - Przyrodniczy dla Szkól Podstawowych

międzyszkolny

klasa VI - I miejsce

p. Agata Reiss

p. Magdalena Rąpała

XII Krośnieńskie Igraszki Matematyczne

międzyszkolny

Marcin Hawryluk - kl. VI

II miejsce

p. Agata Reiss

XI Rzeszowski Konkurs Matematyczny

wojewódzki

Bartosz Justkowski - kl. VI

I miejsce

p. Agata Reiss

Marcin Hawryluk - kl. VI

wyróżnienie

VI Krośnieński Konkurs Matematyczny

międzyszkolny

Marcin Hawryluk - kl. VI

II miejsce

p. Agata Reiss

IX Międzyszkolny Konkurs Wierszy Marii Konopnickiej

międzyszkolny

Bartosz Cisek - kl. II

II miejsce

p. Jadwiga Buczek

Katarzyna Zajdel - kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

IX Mini Olimpiada Matematyczna uczniów klas III

międzyszkolny

Adam Socha kl. III a

I miejsce

p. Danuta Chochołek

Ada Lawera kl. III a

finalistka

Katarzyna Zajdel kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Damian Jureczko kl. III b

finalista

Interdyscyplinarny Indywidualny i Drużynowy Konkurs Międzyszkolny „Jestem z Krosna”

międzyszkolny

Ignacy Błażejowski kl. III b

II miejsce w kategorii muzycznej

p. Jolanta Zajdel

Konkurs Recytatorski  „Wierszykarnia Agnieszki Frączek”

międzyszkolny

Ignacy Błażejowski kl. III b

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Konkurs Plastyczny pt. „Ilustracja z fantazją do wierszy Agnieszki Frączek”

międzyszkolny

Julia Indyk - kl. III a

nagroda

p. Danuta Chochołek

Kornelia Kątna  kl. III a

nagroda

Wiktoria Gondek  kl. III b

nagroda

p. Jolanta Zajdel

Dominika Smereczyńska kl. IV

nagroda

p. Dorota Patejko

XV Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej "Debiutek 2013"

międzyszkolny

Wiktoria Gondek kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży  „JAKIE ZWIERZĘTA ŻYJĄ OBOK NAS”

wojewódzki

Ignacy Błażejowski - kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

XXXV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

„MOJA PRZYGODA W MUZEUM”

21. Edycja Lokalna w Krośnie

etap lokalny

Szymon Czekański - kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Kornelia Winiarska - kl. III b

wyróżnienie

Gabriela Złotek - kl. III b

wyróżnienie

Konkurs Plastyczny  „Portret Krosna”

międzyszkolny

Mateusz Kubit - kl. III a

nagroda

p. Danuta Chochołek

Kornelia Dziki - kl. III b

nagroda

p. Jolanta Zajdel

Anastazja Omachel - kl. III a

nagroda

VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas III

międzyszkolny

Julia Indyk - kl. III a

finalistka

p. Danuta Chochołek

Katarzyna Zajdel  - kl. III b

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Gabriela Zajdel - kl. III b

finalistka

VII Przegląd  Twórczości Artystycznej Krośnieńskich Szkół

międzyszkolny

Zespół „Bemolki”:

Pola Marcinkowska  - kl. I

Nikola Kasprzycka - kl. I

Wiktoria Paczosa - kl. I

Joanna Kranc - kl. I

Joanna Znój - kl. II

Dagmara Barwikowska - kl. III a Adam Socha kl. - III a

Ignacy Błażejowski kl. - III b

Wiktoria Gondek kl. - III b

Wiktoria Łukaszek - kl. III b

Zuzanna Patejko - kl. III b

 nagroda

p. Jolanta Zajdel

Konkurs plastyczny „Zimowe pejzaże”

międzyszkolny

Zofia Koczot - kl. I

III miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Gabriela Złotek - kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Konkurs Ministra Edukacji Narodowej

wojewódzki

Zofia Koczot - kl. I

 laureatka

p. Artur Koczot

Konkurs "Nakręceni na języki"

ogólnopolski

Adriana Jureczko - kl. V

Marcin Hawryluk - kl. VI

I miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs "Czytam bo lubię - wiosna"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. IV

II miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs Recytatorski Wielkanocne Rymowanki

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. I

II miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

 

Pola Marcinkowska - kl. I

wyróżnienie

Konkurs Recytatorski "Wiersze i wiosna"

międzyszkolny

Gabriela Złotek - kl. III b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Wiktoria Gondek - kl. III b

wyróżnienie

Ignacy Błażejowski - kl. III b

I miejsce

Adam Socha - kl. III a

wyróżnienie

p. Danuta Chocholek

Program "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Tytuł Szkoły Eksperckiej

dla szkoły

p. dyr. Anna Gaudzińska - Głowa

p. Danuta Chochołek

p. Dorota Patejko

p. Magdalena Rąpała

p. Krystyna Samborska

Konkurs "Losy żołnierza i oręża polskiego"

wojewódzki

Jan Wacławik - kl. VI

finalista

p. Jolanta Bacior - Sroka

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

wojewódzki

Marcin Hawryluk - kl. VI

finalista

p. Sylwia Romanowska

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

wojewódzki

Marcin Hawryluk - kl. VI

finalista

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

wojewódzki

Marcin Hawryluk - kl. VI

finalista

p. Jolanta Bacior - Sroka

 

Kuratoryjny konkurs Matematyczny

 

wojewódzki

Marcin Hawryluk - kl. VI

laureat

 

p. Agata Reiss

Mikołaj Heliński - kl. VI

finalista

XXIII Przegląd Teatrów Jasełkowych

w Głogowie Małopolskim

wojewódzki

klasa IV

II miejsce

p. Dorota Patejko

p. Urszula Wysocka

VI Międzyszkolny Konkurs Kolęd

międzyszkolny

"Pierwszoklasiści"

I miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Weronika Pelczar - kl. IV

wyróżnienie

p. Urszula Wysocka

XI Konkursu Recytatorski „Wiersze spod choinki”.

międzyszkolny

Amelia Wota - kl. I

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Pola Marcinkowska - kl. I

wyróżnienie

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

powiatowy

Marcin Hawryluk - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Agata Reiss

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

powiatowy

Marcin Hawryluk - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Sylwia Romanowska

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

powiatowy

Marcin Hawryluk - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

powiatowy

Marcin Hawryluk - kl. VI

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Jolanta Bacior - Sroka

XII edycja Jasielskiego Konkursu Matematycznego im. Hugona Steinhausa

powiatowy

Bartosz Justkowski - kl. VI 

II miejsce

p. Agata Reiss

 

Marcin Hawryluk

VI miejsce

XIII Mikołajki Teatralne

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. IV

laureatka

p. Dorota Patejko

Weronika Pelczar - kl. IV

wyróżnienie

Konkurs recytatorski pt. „Nasz dom – Polska”

międzyszkolny

Maja Winiarska - kl. II

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

IX Międzyszkolny Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

międzyszkolny

Wiktoria Pasterczyk - kl. V

I miejsce w kategorii recytatorzy

p. Dorota Patejko

Ignacy Błażejewski - kl. III b

 III miejsce w kategorii soliści

p. Jolanta Zajdel

Zuzanna Patejko - kl. III b wyróżnienie w kategorii soliści

Chór szkolny

wyróżnienie w kategorii zespół muzyczny

p. Urszula Wysocka

VII edycja konkursu "Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa"

ogólnopolski

Ignacy Błażejowski - kl. III b

II miejsce w kategorii wokalnej

 

 

Inga Krochmal - kl. III a

wyróżnienie w kategorii plastycznej

 

XIII edycja konkursu pięknego

czytania „Czytam, bo lubię – Jesień”

międzyszkolny

Katarzyna Zajdel - kl. III b

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Igancy Błażejowski - kl. III b

III miejsce

Wiktoria Gondek - kl. III b

wyróżnienie

Adam Socha - kl. III a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

do góry


r. szk. 2011/2012

 

Kliknij na certyfikat, aby zobaczyć powiększenie

 

Kliknij na dyplom, aby zobaczyć powiększenie

 

Nazwa konkursu lub akcji (wydarzenia)"

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Program "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Uzyskanie przez szkołę certyfikatu

"Szkoła z klasą 2.0"

p. Krystyna Samborska

p. Dorota Patejko

p. Magdalena Rąpała

Festiwal Nauki

ogólnopolski

Udział w festiwalu w Warszawie przedstawicieli klasy IV realizującej projekt

"Wokół praw dziecka"

p. Krystyna Samborska

XVII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „ TWOJE STARE MIASTO ”

wojewódzki

Kornelia Dziki - kl. II b

laureatka

 

Katarzyna Zajdel - kl. II b

laureatka

 

Sara Kopacz - kl. II a

wyróżnienie

 

Wojciech Szafran - kl. II b

wyróżnienie

 

XI Krośnieńskie Igraszki Matematyczne 

międzyszkolny

Paweł Zajdel - kl. VI

I miejsce

p. Agata Reiss

XIV Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej

"Debiutek 2012"

międzyszkolny

Wiktoria Gondek - kl. II b

III miejsce

 

Weronika Pelczar - kl. III

wyróżnienie

 

Konkurs Fotograficzny

ZIMA W CZARNORZECKO - STRZYŻOWSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM”

międzyszkolny

Małgorzata Wietecha - kl. V

laureatka

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

Nie! Dla meningokoków”

wojewódzki

Natalia Bury - kl. III

laureatka

p. Lucyna Czernatowicz

Konkursie "Moja lekcja 2.0"

w ramach programu "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Marcin Hawryluk - kl. V

Katarzyna Jucha - kl. V

III miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs na fotocast "W POWIĘKSZENIU - energia kobiet"

w ramach programu "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Aleksandra Korus- kl. IV

Katarzyna Pelczar - kl. IV

I miejsce

p. Krystyna Samborska

p. Dorota Patejko

Akcja "Komentuj"

programu "Szkoła z klasą 2.0"

ogólnopolski

Jakub Rejdych - kl. IV

wyróżnienie

p. Krystyna Samborska

Konkurs Recytatorski

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. III

III miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Filip Krzanowski - kl. III

III miejsce

Międzyszkolny konkurs Ortograficzny

międzyszkolny

Natalia Bury - kl. III

II miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

XVII Turniej Piłki Nożnej im. M. Wielgusa

międzyszkolny

III miejsce drużyny chłopców

 

Turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion"

międzyszkolny

III miejsce drużyny chłopców

 

II miejsce drużyny dziewcząt

 

Konkurs "Jestem z Krosna"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. III

I miejsce w kategorii muzycznej

p. Lucyna Czernatowicz

Paulina Pietrukaniec - kl. III

II miejsce w konkursie wiedzy o Krośnie

II miejsce zespołu w składzie" Maja Szelc, Paulina Pietrukaniec,

Krystian Kolanko - kl. III

Konkurs recytatorski "Wielkanocne rymowanki"

międzyszkolny

Maja Winiarska - kl. I

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Konkurs plastycznych - "Nie ma nudnych dni"

międzyszkolny

Adam Socha - kl. II a

laureat

p. Danuta Chochołek

Wiktoria Gondek - kl. II b

laureatka

p. Jolanta Zajdel

Gabriela Złotek - kl. II b

laureatka

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

wojewódzki

Marcin Hawryluk - kl. V

laureat

p. Jolanta Bacior - Sroka

Konkurs "Młody Reporter"

międzyszkolny

Aleksandra Korus - kl. IV

III miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs "Wierszowanie z TIK"

ogólnopolski

Aleksandra Korus - kl. IV

I miejsce

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej

powiatowy

II miejsce drużyny chłopców

Turniej Unihokeja Dziewcząt

powiatowy

III miejsce drużyny dziewcząt

 

Konkurs recytatorski

"Wiersze spod choinki"

międzyszkolny

Aleksandra Stefanik - kl. I

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

miejski

Ignacy Błażejowski - kl. II b

I miejsce

 

Maja Szelc - kl. III

II miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Zuzanna Patejko - kl. II b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

XI Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

powiatowy

Paweł Zajdel - kl. VI

II miejsce

p. Agata Reiss

Bartosz Justkowski - kl. V

V miejsce

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

szkolny

Marcin Hawryluk - kl. V

zakwalifikowany do etapu rejonowego

p. Jolanta Bacior - Sroka

Konkurs plastyczny "Kolorowa jesień w wierszach Ewy Szelburg - Zarembiny

międzyszkolny

Anna Makoś - kl. III

laureatka

p. Lucyna Czernatowicz

Adam Socha - kl. II a

laureat

p. Danuta Chochołek

Konkurs głośnego czytania

"Czytam, bo lubię - jesień"

międzyszkolny

Filip Krzanowski - kl. III

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

III Krośnieńska Liga Szachowa

IV Turniej - Edycja Jesienna

powiat Krosno

Izabela Zawisza - kl. III

III miejsce indywidualne

w kategorii klas I - III

p. Krystyna Pelczar

Zawisza Weronika - kl. VI

II miejsce indywidualne

w kategorii klasa IV - VI

II miejsce drużyny w kategorii szkół podstawowych

 skład drużyny:

Ewa Jaracz - kl. VI

Konrad Dziki - kl. VI

Izabela Zawisza - kl. III

Weronika Zawisza - kl. VI

Paweł Zajdel - kl. VI

Michał Sawicki - kl. VI

Jakub Rejdych - kl. IV

Indywidualne Zawody LA

szkolnego Związku Sportowego

Szkół Podstawowych

powiatowe

Michał Sawicki - kl. VI

I miejsce

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

gminny

II miejsce drużyny w składzie:

Radosław Zajdel - kl. V

Damian Panaś - kl. V

Mikołaj Heliński kl. V

Kacper Czapor - kl. V

Dawid Jaworski - kl. V

Kwaciszewski Szymon - kl. V

Wiktor Latkiewicz - kl. IV

Bobola Dominik - kl. IV

Jakub Wilusz - kl. IV

p. Krystyna Pelczar

do góry


r. szk. 2010/2011

Po raz drugi z rzędu nasi szóstoklasiści osiągnęli najlepszy wynik na sprawdzianie kompetencji wśród krośnieńskich szkół podstawowych. Średni wynik 30,9 pkt. na 40 możliwych do uzyskania uplasował naszą szkołę w 9 - najwyższym - staninie.

Na podstawie dotychczasowych wyników można stwierdzić, że SP. 3 ma ustabilizowaną pozycję lidera wśród krośnieńskich szkół podstawowych, bowiem w historii sprawdzianu nasi uczniowie pięciokrotnie uzyskiwali lokatę w ósmym i pięciokrotnie w dziewiątym staninie.

Nazwa konkursu lub akcji

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

Akcja "Odkrywamy Talenty"

organizowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i "Super Expressu"

ogólnopolski

uzyskanie przez szkołę tytułu "Szkoła Odkrywców Talentów"

wszyscy nauczyciele

 "Mistrz Pięknego Czytania 2011"

miejski - finał

Szymon Kwaciszewski kl. IV

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Konkurs "Poszukiwacze Zaginionych Baterii"

miejski

II miejsce szkoły

p. Krystyna Pelczar

p. Magdalena Rąpała

13. Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej „Debiutek”

międzyszkolny

Wiktoria Gondek, kl. I b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

X Krośnieńskie Igraszki Matematyczne

powiatowy

Arkadiusz Zajdel kl. VI

I miejsce

p. Agata Reiss

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych

"Świetlik"

ogólnopolski

Marcin Hawryluk kl. IV

wyróżnienie

p. Magdalena Rąpała

Katarzyna Jucha kl. IV

wyróżnienie

Małgorzata Wietecha kl. IV

nagroda pocieszenia

Joanna Zajdel kl. V

nagroda pocieszenia

Konrad Dziki kl. V

nagroda pocieszenia

Konkurs ekologiczny "Oszczędzam energię - chronię klimat"

edycja podkarpacka

III miejsce szkoły

p. Magdalena Rąpała

IV Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski
„Młody reporter”

kategoria reportaż

międzyszkolny

Gabriela Kościelniak kl. VI

II miejsce

p. Dorota Patejko

Izabela Niezgoda kl. VI

III miejsce

Lena Helińska kl. VI

wyróżnienie

Konkurs plastyczny

"A to Polska właśnie"

miejski

Izabela Niezgoda kl. VI

II miejsce

p. Urszula Wysocka

Konkurs plastyczny

"Nie bój się kochać"

miejski

Dagmara Barwikowska kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Konkurs Plastyczny PCK

"Stop dla alkoholu  i narkotyków w  naszym życiu"

miejski

Filip Krzanowski kl. II

wyróżnienie

p. Elżbieta Tkaczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego

"Słowo Daję"

ogólnopolski

Lena Helińska kl. VI

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

XXXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

„MOJA PRZYGODA W MUZEUM”

 19. Edycja Lokalna w Krośnie

lokalny

Maciej Słowik kl. I b

nagroda

p. Jolanta Zajdel

Rafał Guzik kl. I b

nagroda

Urszula Mojak kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Hubert Przybyła kl. I a

wyróżnienie

Patryk Zarębski kl. I a

szansa

p. Danuta Chochołek

Gabriela Justkowska kl. I b szansa

p. Jolanta Zajdel

Arkadiusz Gaj kl. I b

szansa

Zuzanna Patejko kl. I b

szansa

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

organizowany przez SP 3

międzyszkolny

Wiktoria Pasterczyk kl. III

I miejsce

p. Jadwiga Buczek

Inga Krochmal kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

szkolny

Inga Krochmal  kl. I a

laureat

p. Danuta Chochołek

Ignacy Błażejewski kl. I b

laureat

p. Jolanta Zajdel

Wiktoria Pasterczyk  kl. III

laureat

p. Jadwiga Buczek

Gabriela Złotek  kl. I b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Katarzyna Zajdel  kl. I b

wyróżnienie

Maja Szelc  kl. II

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Natalia Dynowska kl. III

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Prima aprilisowe zmagania turystyczne 2011

międzyszkolny

II miejsce drużyny w składzie:

Lena Helińska kl. VI

Maria Makoś kl. VI

Damian Panaś kl. V

Joanna Zajdel kl. V

Weronika Zawisza kl. V

p. Krystyna Pelczar

Międzyszkolna Olimpiada z Języka Angielskiego „Młody Anglista”

międzyszkolny

Maria Makoś kl. VI

II miejsce

p. Elżbieta Tkaczyk

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Angielskiej

międzyszkolny

Ignacy Błażejewski kl. I b

I miejsce w kategorii indywidualnej

p. Elżbieta Tkaczyk

Wiktoria Pasterczyk i Julia Rogus kl. III

I miejsce w kategorii duety

Marcin Hawryluk i Jan Wacławik kl. IV

II miejsce w kategorii duety kl. IV - VI

p. Sylwia Romanowska

Filip Krzanowski kl. II

wyróżnienie w kategorii indywidualnej

p. Elżbieta Tkaczyk

IV Krośnieński Konkurs Matematyczny

powiatowy

Arkadiusz Zajdel kl. VI

I miejsce

p. Agata Reiss

Paweł Zajdel kl. V

I miejsce

Konkurs recytatorski

„Wielkanocne rymowanki

międzyszkolny

Katarzyna Zajdel kl. I b

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Gabriela Złotek kl. I b

II miejsce

II Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Jestem uważnym obserwatorem przyrody”

międzyszkolny

Aleksandra Korus kl. III

II miejsce

p. Jadwiga Buczek

Jakub Wilusz kl. II

III miejsce

X Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa

wojewódzki

Arkadiusz Zajdel kl. VI

I miejsce

p. Agata Reiss

IV Krośnieński Konkurs Matematyczny

międzyszkolny

Paweł Zajdel kl. V

kwalifikacja do finału

p. Agata Reiss

Adam Suski kl. V

kwalifikacja do finału

Arkadiusz Zajdel kl. VI kwalifikacja do finału

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

wojewódzki

Lena Helińska kl. VI

finalistka

p. Elżbieta Tkaczyk

Międzyszkolna Mini - Olimpiada Matematyczna dla klas III

międzyszkolna

Zuzanna Habrat kl. III

kwalifikacja do finału

p. Jadwiga Buczek

Aleksandra Korus kl. III

kwalifikacja do finału

Międzyszkolna Olimpiada z Języka Angielskiego „Młody Anglista”

międzyszkolny

Maria Makoś kl. VI

kwalifikacja do finału

p. Elżbieta Tkaczyk

Piotr Bełch kl. VI

kwalifikacja do finału

 

Izabela Niezgoda kl. VI

kwalifikacja do finału

Aleksander Wojtowicz kl. VI

kwalifikacja do finału

Adam Suski kl. V

kwalifikacja do finału

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

wojewódzki

Lena Helińska kl. VI

laureatka

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

wojewódzki

Arkadiusz Zajdel kl. VI

II miejsce - tytuł laureata

p. Agata Reiss

Szkolny Konkurs Kolęd

szkolny

Gabriela Kościelniak kl. VI

I miejsce

p. Urszula Wysocka

Katarzyna Jucha kl. IV

II miejsce

Kaja Armata kl. VI

III miejsce

Jagoda Dyląg kl. VI

wyróżnienie

Anna Niziankiewicz kl. VI

wyróżnienie

Wiktoria Pasterczyk kl. III

I miejsce

p. Jadwiga Buczek

Inga Krochmal kl. I a

II miejsce

p. Danuta Chochołek

Gabriela Złotek kl. I b

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo Daję”

okręgowy

Lena Helińska kl. VI

I miejsce

p. Dorota Patejko

Międzyszkolny Konkurs Religijny z Ewangelii

św. Mateusza

międzyszkolny

I miejsce drużyny

ks. Tomasz Maziarz

Międzyszkolny Konkurs Religijny z Ewangelii

św. Mateusza

międzyszkolny

Gabriela Kościelniak kl. VI

9 miejsce

ks. Tomasz Maziarz

Marcin Hawryluk kl. IV

5 miejsce

Julita Krężałek kl. V a

14 miejsce

Konkurs plastyczny organizowany przez Hospicjum w Krośnie

"Nie bój się kochać"

międzyszkolny

Maria Makoś kl VI

laureatka

ks. Tomasz Maziarz

Julita Krężałek kl. V a

laureatka

Wiktoria Pasterczyk kl. III

laureatka

Adam Socha kl. I a

laureat

Konkurs recytatorski

"Wiersze spod choinki

międzyszkolny

Katarzyna Zajdel kl. Ib

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Adam Socha kl. Ia

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo Daję”

szkolny

Mikołaj Heliński kl. IV

Kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Dorota Patejko

Kaja Armata kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Aleksandra Czapor kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Lena Helińska kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Gabriela Kościelniak kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Maria Makoś kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Izabela Niezgoda kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Laura Omachel kl. VI

Akcja „Nakrętka”

międzyszkolny

I miejsce szkoły

p. Magdalena Rąpała

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

rejonowy

Lena Helińska kl. VI

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

rejonowy

Arkadiusz Zajdel kl. VI

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Agata Reiss

Szkolny Konkurs Opowiadania Baśni i Bajek

szkolny

Weronika Bargiel, kl. III

I miejsce

p. Jadwiga Buczek

Miłosz Rymarz, kl. III

II miejsce

Gabriela Złotek, kl. I b

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

Inga Krochmal, kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Katarzyna Zajdel, kl. I b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Maja Szelc, kl. II

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Maciej Słowik, kl. I b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Jakub Rejdych, kl. III wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego

szkolny

Lena Helińska kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

szkolny

Arkadiusz Zajdel kl. VI

Kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Agata Reiss

Konkurs Recytatorski „Cztery pory roku- jesień”

międzyszkolny

Maja Szelc kl. II

I miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Filip Krzanowski kl. II

I miejsce

Jakub Pelczar kl. II

II miejsce

Konkurs plastyczny „Cztery pory roku – jesień”

międzyszkolny

Mateusz Kubit kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Kornelia Kątna kl. I a

wyróżnienie

Wojciech Szafran kl. I b

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Aleksandra Jucha kl. I b

wyróżnienie

Krzysztof Paliński, kl. II

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Paulina Pietrukaniec kl. II wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Wierszy Marii Konopnickiej

organizowany w bibliotece

międzyszkolny

Maja Szelc kl. II

wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Filip Krzanowski kl. II

wyróżnienie

Konkurs plastyczny z okazji setnej rocznicy śmierci Marii Konopnickiej

międzyszkolny

Oliwia Skórska kl. I a wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Aleksandra Jucha kl. I b wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Michał Jucha kl. II wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Karol Gorczyca kl. III wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Julia Rogus kl. III wyróżnienie

Konkurs czytania bajek p. Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel

międzyszkolny

Weronika Bargiel kl. III  I miejsce

p. Jadwiga Buczek

Natalia Dynowska kl. III

II miejsce

Jakub Wilusz kl. III

II miejsce

Zuzanna Habrat kl. III wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Cztery pory roku – lato”

międzyszkolny

Mateusz Kubit kl. I a

wyróżnienie

p. Danuta Chochołek

Zuzanna Cymerman

kl. I a

wyróżnienie

Zuzanna Patejko kl. I b  wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Anna Makoś kl. II wyróżnienie

p. Lucyna Czernatowicz

Filip Krzanowski kl. II wyróżnienie

Adriana Jureczko kl. III wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Konkurs plastyczny w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

ogólnopolski

Arkadiusz Zajdel

kl. VI

laureat

p. Urszula Wysocka

do góry

Konkursy, turnieje i zawody sportowe

Nazwa konkursu

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

X Turniej Piłki Nożnej im. red. Krzysztofa Stachowicza

miejski

I miejsce drużyny w składzie:

Szymon Kwaciszewski kl. IV

Radek Zajdel kl. IV

Mikołaj Heliński kl. IV

Damian Panaś kl. IV

Kacper Czapor kl. IV

Dawid Jaworski  kl. IV

Arkadiusz Ryń kl. IV

Kacper Wilk kl. IV

Wiktor Latkiewicz kl. III

p. Renata

Dawidko

III Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa

III Turniej - Edycja Wiosenna

miejski

IV miejsce drużyny w składzie:

Arkadiusz Zajdel kl. VI

Paweł Zajdel kl. V

Konrad Dziki kl. V

Weronika Zawisza kl. V

p. Krystyna Pelczar

III Turniej Krośnieńskiej Ligi Szachowej

miejski

Izabela Zawisza kl. V

II miejsce

p. Krystyna Pelczar

Wojciech Szafran kl. I b

II miejsce

Hubert Przybyła kl. I a

III miejsce

Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora MZS nr 1

międzyszkolny

I miejsce drużyny w składzie:

Szymon Kwaciszewski kl. IV

Radek Zajdel kl. IV

Mikołaj Heliński kl. IV

Damian Panaś kl. IV

Kacper Czapor kl. IV

Dawid Jaworski  kl. IV

Arkadiusz Ryń kl. IV

Kacper Wilk kl. IV

Wiktor Latkiewicz kl. III

p. Renata

Dawidko

Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa

wojewódzki

IV miejsce drużyny w składzie:

Szymon Kwaciszewski kl. IV

Radek Zajdel kl. IV

Mikołaj Heliński kl. IV

Damian Panaś kl. IV

Kacper Czapor kl. IV

Dawid Jaworski  kl. IV

Arkadiusz Ryń kl. IV

Wiktor Latkiewicz kl. III

p. Renata

Dawidko

Turniej piłki nożnej im. Marka Wielgusa

powiatowy

I miejsce drużyny w składzie:

Szymon Kwaciszewski kl. IV

Radek Zajdel kl. IV

Mikołaj Heliński kl. IV

Damian Panaś kl. IV

Kacper Czapor kl. IV

Dawid Jaworski  kl. IV

Arkadiusz Ryń kl. IV

Kacper Wilk kl. IV

Wiktor Latkiewicz kl. III

p. Renata

Dawidko

Konkurs "Baw się z nami"

powiatowy

IV miejsce drużyny w składzie:

 Julia Rogus kl. III,

Natalia. Karczmarczyk kl. III Rafał Gorczyca kl. III

 Jakub Wilusz kl. III

 Dominik Bobola kl. III

 Maria Frączek kl. III

 Regina Rybicka kl. III

 Michał Rymarz kl. III

Wiktoria Pasterczyk kl. III

Wiktor Latkiewicz kl. III

p Jadwiga Buczek, p. Krystyna Pelczar, p. Renata

Dawidko

Mini piłka nożna

powiatowy

I miejsce drużyny w składzie:

 Michał Florek kl. VI

Wojciech Niziołek kl. VI

 Gabriel Podkul kl. VI 

Patryk Orzechowski kl. VI

Kacper Latkiewicz kl. VI Wojciech Rogus kl. VI

Adrian Kwolek kl. V

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Mini unihokej chłopców

powiatowy

II miejsce drużyny w składzie:

Michał Florek kl. VI

Wojciech Niziołek kl. VI

 Gabriel Podkul kl. VI 

Patryk Orzechowski kl. VI

Kacper Latkiewicz kl. VI Wojciech Rogus kl. VI

Piotr Bełch kl. VI

Arkadiusz Zajdel kl. VI

Adrian Kwolek kl. V

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Mini piłka ręczna

powiatowy

III miejsce drużyny chłopców w składzie

 Michał Florek kl. VI

Wojciech Niziołek kl. VI

 Gabriel Podkul kl. VI 

Patryk Orzechowski kl. VI

Kacper Latkiewicz kl. VI Wojciech Rogus kl. VI

Adrian Kwolek kl. V

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Mini koszykówka

powiatowy

III miejsce drużyny chłopców w składzie:

Michał Florek kl. VI,

Wojciech Niziołek kl. VI

Gabriel  Podkul kl. VI

Patryk Orzechowski kl. VI

Kacper Latkiewicz kl. VI

 Wojciech Rogus kl. VI

Grzegorz Turczyński kl. VI

Dariusz Zawisza kl. VI

D. Orzechowski kl. V

Damian Panaś kl. IV

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Rymanowa

rejonowy

Arkadiusz Zajdel kl. VI

II miejsce

p. Krystyna Pelczar

Ewa Jaracz Kl. V

V miejsce

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce dla dziewcząt i chłopców

wojewódzki

Kaja Armata kl. VI

 21 miejsce w skoku wzwyż

p. Renata Dawidko

p. Krystyna Pelczar

Gabriel Podkul kl. VI

I miejsce w biegu na 60 m

Turniej Piłki Nożnej dla klas I – III Szkół Podstawowych „O Puchar Prezydenta Miasta Krosna”

miejski

III miejsce drużyny w składzie:

Dominik Bobola kl. III,

Jakub Wilusz kl. III,

Mateusz Szarek kl. III,

Wiktor Latkiewicz kl. III, Michał Lampara kl. II,

Filip Radwański kl. II,

Dawid Kula kl. II

Rafał Mach kl. I

p. Jadwiga Buczek

p. Krystyna Pelczar

Wiktor Latkiewicz kl. III

 tytuł Króla Strzelców

Dawida Kulę kl. III

tytuł najlepszego w żonglowaniu piłką

Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce dla dziewcząt i chłopców

miejski

Kaja Armata kl. VI

II miejsce  w skoku wzwyż

p. Krystyna Pelczar

p. Renata Dawidko

Gabriel Podkul kl. VI

I miejsce w biegu na 60 m

II Krośnieńska Liga Szachowa

powiatowy

Izabela Zawisza kl. V

II miejsce

p. Krystyna Pelczar

do góry


r. szk. 2009/2010

Nasi szóstoklasiści uzyskali najlepszy wynik w Krośnie - 30,66 pkt. Tym samym nasza szkoła znalazła się w gronie 4,2% szkół, które uzyskały najwyższy wynik w kraju (9 stanin - po raz czwarty). Dodatkowo – klasa VI b -  uzyskała najlepszy wynik spośród wszystkich klas szóstych w mieście -  31,38 pkt.

Nazwa konkursu

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

XXXII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

„MOJA PRZYGODA W MUZEUM”

18.Edycja Lokalna w Krośnie

 

lokalny

Arkadiusz Zajdel - kl. V

wyróżnienie

p. Urszula

Wysocka

Filip Sawicki - kl.  VI b

wyróżnienie

Angelika Gorczyca - kl. VI b

wyróżnienie

Małgorzata Wietecha - kl. III

wyróżnienie

p. Jolanta    Zajdel

Kacper Wilk - kl. III

wyróżnienie

Konkurs "Poszukiwacze Zaginionych Baterii"

miejski

I miejsce szkoły

 

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej

międzyszkolny

III miejsce drużyny w składzie:

Aleksandra Bachta - kl. VI b,

Sylwia Jaracz - kl. VI b,

Monika Gondek - kl. VI b,

Gabriela Kościelniak - kl. V,

Michał Frączek - kl. VI a

ks. Tomasz Maziarz

VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski wierszy M. Konopnickiej

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. I

III miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Filip Krzanowski - kl. I

wyróżnienie

III Turniej Matematyczno - Przyrodniczy

międzyszkolny

klasa VI b

I miejsce

p. Krystyna Samborska

Mini Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas III

międzyszkolny

Marcin Hawryluk - kl. III

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

       Bartosz Justkowski

wyróżnienie

Konkurs cykliczny - "Czytasz - wygrywasz"

miejski

Karolina Wrona - kl. V

II miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs literacki "Moje spotkania z przyrodą"

ogólnopolski

Lena Helińska - kl. V

laureat

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

wyróżnienie

p. Jolanta Wójcik

Konkurs Dziennikarski o tytuł "Młodego Reportera"

miejski

Michał Półchłopek - kl. VI b

I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna

p. Dorota Patejko

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

I miejsce w kategorii felieton

Kaja Armata - kl. V

II miejsce w kategorii felieton

Lena Helińska - kl. V

wyróżnienie w kategorii felieton

Izabela Niezgoda - kl. V

wyróżnienie w kategorii felieton

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

miejski

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

I miejsce

p. Jolanta Wójcik

III Krośnieński Konkurs Matematyczny

międzyszkolny

Arkadiusz Zajdel - kl. V

laureat

p. Agata Reiss

"Krośnieńska Sztafeta Dziejów"

międzyszkolny

II miejsce drużyny w składzie:

Lena Helińska - kl. V

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

Maria Makoś - kl. V

 Paulina Paczosa- kl. VI a

Weronika Zawisza - kl. IV

p. Krystyna Pelczar

Konkurs plastyczny

"Cztery pory roku - wiosna"

międzyszkolny

Katarzyna Jucha – kl. III

laureatka

p. Jolanta Zajdel

Joanna Piotrkowicz – kl. III

laureatka

Małgorzata Wietecha – kl. III

wyróżnienie

Kacper Czapor – kl. III

wyróżnienie

Marcin Hawryluk – kl. III

wyróżnienie

Miłosz Rymarz - kl. II

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Interdyscyplinarny Indywidualny

i Drużynowy Konkurs

„Jestem z Krosna”

międzyszkolny

Szymon Kwaciszewski

II miejsce (indywidualny konkurs wiedzy o Krośnie)

p. Jolanta Zajdel

 Konkurs Wiedzy Ekologicznej „Przyroda moim domem"

międzyszkolny

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

III miejsce

p. Magdalena Rąpała

Michał Półchłopek - kl. VI b

III miejsce

Konkurs plastyczny

"Cztery pory roku - zima"

międzyszkolny

Karolina Czapor - kl. V

laureatka

p. Dorota Patejko

Lena Helińska - kl. V

laureatka

Zuzanna Habrat - kl. II

laureatka

p. Jadwiga Buczek

Weronika Pelczar -kl. I

laureatka

p. Lucyna Czernatowicz

 

Anna Makoś - kl. I

wyróżnienie

Karol Gorczyca - kl. II

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

Damian Panaś - kl. III

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Stypendiada Polonistyczna

ortografia

ogólnopolski

Lena Helińska - kl. V

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Konkurs recytatorski

„Cztery pory roku – Zima”

międzyszkolny

Jakub Wilusz - kl. II

II miejsce

p. Jadwiga Buczek

Konkurs o Janie Pawle II

szkolny

Gabriela Znój - kl. VI b

laureat

ks. Tomasz Maziarz

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

laureat

Filip Sawicki - kl. VI b

laureat

Krzysztof Kułak - kl. VI b

laureat

Bartosz Zimka - kl. VI b

laureat

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

międzynarodowy

Miłosz Rymarz - kl. II

laureat

p. Jadwiga Buczek

Konkurs Humanistyczny

wojewódzki

Lena Helińska - kl. V

finalistka

p. Dorota Patejko

Konkurs matematyczny

"Poczuj się gimnazjalistą"

 

szkolny

 

Jakub Gałuszka - kl. VI a

I miejsce

p. Agata Reiss

Filip Sawicki - kl. VI b

II miejsce

p. Krystyna Samborska

Bartosz Zimka - kl. VI b

III miejsce

III Krośnieński Konkurs Matematyczny

szkolny

Arkadiusz Zajdel - kl. V

I miejsce

p. Agata Reiss

Jakub Gałuszka - kl. VI a

I miejsce

Filip Sawicki - kl. VI b

I miejsce

p. Krystyna Samborska

Konkurs Recytatorski "Kwiaty dla Babci i Dziadka"

międzyszkolny

Wiktoria Pasterczyk - kl. II

I miejsce

p. Jadwiga Buczek

Ogólnopolski Konkurs "Słowo daję"

okręgowy

Lena Helińska - kl. V

I miejsce

kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego

p. Dorota Patejko

Wiktor Kazanecki - kl. VI a

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny

rejonowy

Lena Helińska - kl. V

kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

p. Dorota Patejko

Konkurs recytatorski

"Wiersze spod choinki"

międzyszkolny

Maja Szelc - kl. I

II miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny

szkolny

Lena Helińska - kl. V

kwalifikacja do etapu rejonowego

p. Dorota Patejko

Konkurs głośnego czytania

"Czytam bo lubię - jesień"

miejski

Szymon Kwaciszewski - kl. III

III miejsce

p. Jolanta Zajdel

do góry

Konkursy, turnieje i zawody sportowe

Nazwa konkursu

Etap

Uczeń

miejsce

Opiekun

Szkolne Zawody   Pływaniu o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3   Krośnie

szkolny

Michał Florek kl. VI

I miejsce

p. Renata Dawidko

Aleksandra Czapor kl. VI

II miejsce

Michał Sawicki kl. V

III miejsce

p. Krystyna Pelczar

Walentynkowy Turniej Tenisa Stołowego

szkolny

Wojciech Rogus kl. VI

I miejsce

p. Renata Dawidko

Gabriel Podkul kl. VI

II miejsce

Arkadiusz Zajdel  kl. VI

III miejsce

Julia Błażejowska kl. IV

IV miejsce

 

X Indywidualne Szachowe Mistrzostwa Szkół  Województwa Podkarpackiego

wojewódzki

Arkadiusz Zajdel - kl. V

II miejsce

p. Krystyna Pelczar

Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt

rejonowy

IV miejsce drużyny

p. Renata Dawidko

Mini Piłka Siatkowa Chłopców

powiatowy

I miejsce drużyny w składzie:

Michał Frączek - kl. VI a

Jakub Gałuszka - kl. VI a

Bartosz Zimka - kl. VI b

Krzysztof Kułak - kl. VI b

Radosław Rachwał - kl. VI b

Michał Półchłopek - kl. VI b

Patryk Orzechowski - kl. V

Michał Florek - kl. V

Gabriel Podkul - kl. V

p. Renata Dawidko

Mini koszykówka Chłopców

powiatowy

II miejsce drużyny w składzie:

Michał Frączek - kl. VI a

Jakub Gałuszka - kl. VI a

Jakub Sawicki - kl. VI a

Dominik Zajdel - kl. VI a

Bartosz Zimka - kl. VI b

Krzysztof Kułak - kl. VI b

Radosław Rachwał - kl. VI b

Michał Półchłopek - kl. VI b

Patryk Orzechowski - kl. V

Michał Florek - kl. V

p. Renata Dawidko

Turniej Piłki Nożnej

 kl. I - III

"Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku

rejonowy

II miejsce drużyny

p. Krystyna Pelczar

Indywidualne Mistrzostwa w Szachach

wojewódzki

Weronika Zawisza - kl. IV

II miejsce

p. Krystyna Pelczar

Ewa Jaracz - kl. IV

V miejsce

Paweł Zajdel - kl. IV

V miejsce

Arkadiusz Zajdel - kl. V

VI miejsce

Powiatowe Igrzyska Szkolne w Szachach Indywidualnych

powiatowy

Paweł Zajdel - kl. IV

miejsce 6 - awans do finału wojewódzkiego

p. Krystyna Pelczar

Arkadiusz Zajdel - kl. V

miejsce 7 - awans do finału wojewódzkiego

Konrad Dziki - kl. IV

miejsce 16 - awans do finału wojewódzkiego

Weronika Zawisza - kl. IV

miejsce 27 - awans do finału wojewódzkiego

Powiatowe Igrzyska Szkolne w Szachach

powiatowy

III miejsce drużyny w składzie:

Konrad Dziki - kl. IV

Michał Frączek - kl. VI a

Jaracz Ewa - kl. IV

Bartosz Justkowski - kl. III

Kacper Wilk kl. III

Arkadiusz Zajdel - kl. V

Paweł Zajdel - kl. IV

Weronika Zawisza - kl. IV

Błażej Zygarowicz kl. IV

p. Krystyna Pelczar

Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Szachach

wojewódzki

Arkadiusz Zajdel - kl. V

Paweł Zajdel - kl. IV

Konrad Dziki - kl. IV

Weronika Zawisza - kl. IV

VIII miejsce drużyny

p. Krystyna Pelczar

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

rejonowy

Arkadiusz Zajdel - kl. V

Paweł Zajdel - kl. IV

Konrad Dziki - kl. IV

Weronika Zawisza - kl. IV

I miejsce drużyny

p. Krystyna Pelczar

Drużynowe Mistrzostwa w Szachach

miejski

Arkadiusz Zajdel - kl. V

Paweł Zajdel - kl. IV

Konrad Dziki - kl. IV

Weronika Zawisza - kl. IV

II miejsce drużyny

p. Krystyna Pelczar

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

wojewódzki

Michał Półchłopek – kl. VI b

II miejsce w skoku wzwyż

p. Renata Dawidko

Indywidualne Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w Lekkiej Atletyce dla szkół podstawowych

powiatowy

Michał Półchłopek – kl. VI b

I miejsce w skoku wzwyż

p. Renata Dawidko

Bartosz Zimka – kl. VI b

 I miejsce w skoku w dal

Gabriel Podkul – kl. V

I miejsce w biegu na 60 m chłopców

p. Krystyna Pelczar

do góry


r. szk. 2008/2009

Nazwa konkursu

Etap

Uczeń/zespół/

miejsce

Opiekun

VII Wojewódzki Konkurs Informatyczny

"Nauka z komputerem 2009"

wojewódzki

Klaudia Bryś - kl. VI a

II miejsce

p. Krystyna Samborska

Michał Półchłopek - kl. V b

III miejsce

"VIII Krośnieńskie Igraszki matematyczne"

powiatowy

Karol Jakóbski - kl. VI a

II miejsce

p. Agata Reiss

"Stypendiada Matematyczna"

ogólnopolski

Karol Jakóbski

wyróżnienie

p. Agata Reiss

Arkadiusz Zajdel - kl. IV

wyróżnienie

Mini Olimpiada Matematyczna dla klas III

międzyszkolny

Paweł Zajdel - Kl. III

II miejsce

p. Danuta Chochołek

Adam Suski - kl. III

wyróżnienie

Konkurs recytatorski

"Pięknie mówię"

organizator  SP 14

międzyszkolny

Magdalena Wilk - kl. IV

wyróżnienie

p. Dorota Patejko

Jagoda Dyląg -kl. IV

wyróżnienie

Gabriela Kościelniak - kl. IV

wyróżnienie

Konkurs Mitologiczny

"Znawca Mitycznego Świata"

organizator SP 3

międzyszkolny

Wiktor Kazanecki - kl. V a

Michał Półchłopek - kl.V b

I miejsce zespołu

p. Dorota Patejko

"Moja przygoda w muzeum"

XXXI Międzynarodowy Konkurs plastyczny dla Dzieci i Młodzieży

17. lokalna edycja

międzyszkolny

Mikołaj Heliński - kl. II

nagroda

p. Jolanta Zajdel

Kacper Czapor  - kl. II

wyróżnienie

Marcin Bieńkowski - kl. II

wyróżnienie

Damian Panaś - kl. II

wyróżnienie

Natalia Matelowska - kl. II

wyróżnienie

Konkurs dziennikarski

"Młody reporter"

organizator SP 15

międzyszkolny

Wiktor Kazanecki - kl. V a

III miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs literacki "Moje spotkania z przyrodą"

organizator SP 2 w Jaśle

międzyszkolny

Lena Helińska - kl. IV

laureatka

p. Dorota Patejko

"Festiwal Bajek i Legend Świata"

organizator KBP

międzyszkolny

I miejsce zespołu - kółko dziennikarskie

p. Dorota Patejko

Konkurs głośnego czytania

"Kto czyta - wygrywa"

miejski

Kaja Armata - kl. IV

I miejsce

p. Dorota Patejko

Lena Helińska - kl. IV

III miejsce

I Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Świat w obiektywie dziecka"

organizator SP 5

międzyszkolny

Justyna Gierlach - kl. VI a

I miejsce w kategorii pejzaż

p. Krystyna Pelczar

Konkurs "Bajeczne Krosno" - organizowany przez Muzeum Rzemiosła w Krośnie

miejski

Lena Helińska - kl. IV

Maria Makoś - kl. IV

Paulina Paczosa - kl. V a

Wiktor Kazanecki - kl. V a

Jędrzej Patejko - kl. VI a

IV miejsce zespołu

p. Krystyna Pelczar

"Jestem z Krosna"

międzyszkolny

Piotr Rygiel - kl. III

III miejsce w kategorii piosenka

p. Danuta Chochołek

 Konkurs Plastyczny na „Wielkanocną  pisankę”

międzyszkolny

Wiktoria Pasterczyk - kl. I

I miejsce w kategorii klas I

p. Lucyna Czernatowicz

Bartosz Zygarowicz - kl. II

I miejsce w kategorii klas II

Hubert Wilk - kl. II

wyróżnienie w kategorii klas II

Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

wojewódzki

Karol Jakóbski - kl. VI a

laureat

p. Agata Reiss

p. Agata Niepokój

Konkurs Humanistyczny

wojewódzki

Lena Helińska - kl. IV

finalistka

p. Dorota Patejko

Konkurs Humanistyczny

szkolny

Anna Bachta - kl. VI b

I miejsce

p. Jolanta Wójcik

Lena Helińska - kl. IV

I miejsce

p. Dorota Patejko

Konkurs Matematyczny

"Poczuj się Gimnazjalistą"

szkolny

Karol Jakóbski – klasa VI a

 I miejsce

p. Agata Reiss

Agata Lawera – klasa VI a

 II miejsce

Anna Bachta – klasa VI b III miejsce

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Pingwin - poziom I

ogólnopolski

Aleksandra Łukaszyk - kl. V a

13 miejsce

p. Sylwia Romanowska

Aleksander Wójtowicz - kl. V a

17 miejsce

Maria Makoś - kl. IV

19 miejsce

Gabriela Znój - kl. V b

21 miejsce

Konkurs literacki

"Krosno moje miasto"

organizator - SP 6

międzyszkolny

Jędrzej Patejko - kl. VI a

I miejsce

p. Dorota Patejko

Dagmara Zajdel - kl. VI a

III miejsce

Edyta Wojtowicz - kl.VI a

wyróżnienie

Konkurs na Widowisko Bożonarodzeniowe

międzyszkolny

klasa I - I miejsce w kategorii szkół podstawowych

p. Jadwiga

 Buczek

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy

szkolny

Karol Jakóbski - kl. VI a

I miejsce

p. Agata Reiss,  p. Agata Niepokój

Konkurs plastyczny "Moja Marzanna"

międzyszkolny

Piotr Rygiel - kl. III

 II miejsce

p. Danuta Chochołek

 

Adrian Kwolek - kl. III

III miejsce

Paulina Gaj - kl. II

I miejsce

p. Jolanta Zajdel

Małgorzata Wietecha - kl. II

wyróżnienie

Patrycja Gierlach - kl. II

wyróżnienie

Radosław Zajdel - kl. II

wyróżnienie

Karolina Marczak - kl. I

wyróżnienie

p. Jadwiga Buczek

II Krośnieński Konkurs Matematyczny

szkolny

Jakub Gałuszka - kl. V a  I miejsce w kategorii klas piątych

p. Agata Reiss

Patrycja Deruś - kl. V b

II miejsce w kategorii klas piątych

p. Krystyna Samborska

Karol Jakóbski – klasa VI a I miejsce w kategorii klas szóstych

p. Agata Reiss

Agata Lawera – klasa VI a II miejsce  w kategorii klas szóstych

Anna Bachta – klasa VI b III miejsce w kategorii klas szóstych

Konkurs plastyczny

"Zanim sięgniesz pomyśl"

organizowany przez PCK

międzyszkolny

Gabriela Znój - kl. V b

III miejsce

p. Lucyna Czernatowicz

Aleksandra Bachta - kl. V b

wyróżnienie

Konkurs

Dzień Głośnego

 Czytania

organizowany przez KBP – Filia nr 4

międzyszkolny

Lena Helińska - kl. IV laureatka

p. Dorota Patejko

Michał Florek - kl. IV  laureat

Gabriela Kościelniak - kl. IV - laureatka

Maria Makoś - kl. IV  nagroda publiczności

Konkurs plastyczny

„Babie lato”

Organizowany przez KBP Filia nr 4

międzyszkolny

Patrycja Gierlach – kl. II

wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Konkurs plastyczny
”Misie Bajkopysie -
czyli mój ulubiony
miś z bajki”- organizator KBP – Filia nr 8

międzyszkolny

Tomasz Szafran kl. II – laureat

p. Jolanta Zajdel

Jan Wacławik kl. II- laureat

Małgorzata Wietecha kl. II  laureatka

Hubert Wilk kl. II – laureat

Konkurs recytatorski wierszy o misiach organizowany przez KBP – Filia nr 4

międzyszkolny

Małgorzata Wietecha – kl. II – laureatka

p. Jolanta Zajdel

 

Marcin Hawryluk- kl. II laureat

Katarzyna Jucha- kl. II  wyróżnienie

Konkurs głośnego czytania – „Czytam, bo lubię – jesień”

organizowany przez KBP

międzyszkolny

Piotr Rygiel – kl. III   III miejsce

p. Danuta Chochołek

Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” zorganizowany przez KBP – Filia nr 5

międzyszkolny

Paulina Kubit kl. I

wyróżnienie 

p. Jadwiga Buczek

Miłosz Rymarz kl. I

wyróżnienie 

Julia Błażejowska  kl. II

wyróżnienie  

p. Jolanta Zajdel

Konkurs plastyczny

„Krosno – moje miasto”

miejski

Paweł Zajdel – kl. III –trzecie miejsce w kategorii klas trzecich

p. Danuta Chochołek

Konkurs  Krajoznawczy

z elementami ochrony środowiska

PTSM

międzyszkolny

Wiktora Kazanecki – kl. V a- II miejsce

p. Krystyna Pelczar

Gabriela Kościelniak – kl. IV – III miejsce

Konkurs „Opowiadanie  legend”

XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend”

wojewódzki

Aleksandra Bachta- kl. V b – I miejsce

p. Krystyna Pelczar

Konkurs wiedzy o Patronie SP- 10 w Krośnie

XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend

wojewódzki

Michał Dranka – kl. V a  I miejsce

p. Krystyna Pelczar

Konkurs „Ochrona przyrody w paśmie  Maślanej Góry”

XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend

wojewódzki

Michał Frączek – kl. V a

I miejsce

p. Krystyna Pelczar

Konkurs „Wiedzy o Ekologii”

XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend

wojewódzki

Paulina Paczosa – kl. V a 

II miejsce–

p. Krystyna Pelczar

„Konkurs  o Krośnie” – XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend

wojewódzki

Jakub Gałuszka – kl. V a 

III miejsce

p. Krystyna Pelczar

„Eko- Krzyżówka”

XX Wojewódzki Rajd „Śladami Historii i Legend

wojewódzki

Robert Styrkosz – kl. VI b

III miejsce

p. Krystyna Pelczar

Konkurs

„Comenius w Internecie”

ogólnopolski

II miejsce w kategorii szkół podstawowych – sukces szkoły

p. Krystyna Samborska

Uzyskanie tytułu przykładu dobrej praktyki

ogólnopolski

Projekt Comenius pt. „Cztery pory roku w Europie i ich wpływ na nasze życie” – sukces szkoły

p. Krystyna Samborska

Konkurs plastyczny „Mój wymarzony prezent od św. Mikołaja”

organizowany przez KBP – Filia nr 5

miejski

Julia Habrat – kl. II  wyróżnienie

p. Jolanta Zajdel

Klaudia Steliga – kl. II  wyróżnienie

Paulina Gaj – kl. II  wyróżnienie

Anna Liwacz – kl. II  wyróżnienie

Radosław Zajdel – kl. II wyróżnienie

Konkurs poetycki

„Zapach choinki”

organizowany przez SP nr 8

międzyszkolny

Lena Helińska – kl. IV

III miejsce

p. D. Patejko

Michał Półchłopek – kl. V b

II miejsce

do góry

Konkursy, turnieje i zawody sportowe

Nazwa konkursu

Etap

Uczeń/zespół

miejsce

Opiekun

Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa

międzyszkolny

Arkadiusz Zajdel - kl. IV

II miejsce w klasyfikacji indywidualnej klas IV - VI

 

Gabriela Kościelniak - kl. IV

III miejsce w kategorii indywidualnej dziewcząt

klas IV - VI

Paweł Zajdel - kl III

IV miejsce w kategorii indywidualnej chłopców

klas I- III

Krośnieńska Szkolna Liga Szachowa

międzyszkolny

II miejsce drużyny S. P.  3

 

Turniej sprawnościowy

miejski

drużyna klasy III

III miejsce

p. Danuta Chochołek

Eliminacje w piłce nożnej o puchar Coca coli miejski drużyna - klasa V i VI

p. Krystyna Pelczar

p. Renata Dawidko

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – (szkoły podstawowe) organizowany przez Szkolny Związek Sportowy o/ Krosno

powiatowy

Weronika Nitka – kl. V a

I miejsce w skoku wzwyż

 p. Renata Dawidko

Dagmara Zajdel – kl. VI a   III miejsce w biegu na dystansie 60 m dziewcząt

 p. Krystyna Pelczar

Gabriel Podkul – kl. IV

III miejsce w biegu na dystansie 60 m chłopców

 p. Krystyna Pelczar

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – (szkoły podstawowe) organizowany przez Szkolny Związek Sportowy o/ Krosno

powiatowy

III miejsce w Unihokeju chłopców- sukces drużyny

 p. Krystyna Pelczar

Turniej trójek siatkarskich dziewcząt ze szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Krośnie

międzyszkolny

II miejsce w trójkach siatkarskich dziewcząt – sukces drużyny

 p. Krystyna Pelczar

Turniej trójek siatkarskich chłopców ze szkół podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Krośnie

międzyszkolny

II miejsce w trójkach siatkarskich chłopców – sukces drużyny

p. Krystyna Pelczar 

do góry